Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

YerindeDurma.com olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmıştır.

Çoğu web sunucusunda olduğu gibi YerindeDurma.com ‘da isim ,e-posta ve istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; internet servis sağlayıcınız ,ip adresiniz, tarayıcınızın özellikleri, siteye giriş-çıkış sayfalarınız ve işletim sisteminiz gibi bilgileri içermektedir. Log dosyaları istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. IP adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Sitemiz bazı bölümlerinde kullanıcı kolaylığı için çerez kullanılıyor olabilir. Bu tamamen sizin izninizle gerçekleşiyor olup, isteğiniz dahilinde internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engellemeniz mümkündür.

YerindeDurma.com sitesi farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. YerindeDurma.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

YerindeDurma.com yazar/yazarların deneyimlerini ve düşüncelerini yansıtmaktadır. Sadece buradaki bilgilere dayanarak seyahat kararı verilmesi beklentilerinizi karşılamayabilir. Sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucuların karşılaşabilecekleri doğrudan veya dolaylı zararlardan ötürü YerindeDurma.com yönetimi sorumlu değildir.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereğince Yasal Uyarı:

Yerinde Durma ‘nın isim hakları, içeriği, şablonu, sloganı, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya kar gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Sitenin hiç bir unsuru içinde yer alan dokümanlar site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.